Młodszy Programista Java

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • rozwój i tworzenie nowoczesnych web aplikacji w języku Java,
  • odkrywanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów programistycznych,
  • praca w kilkuosobowych zespołach.

Wymagania

Wymagania:
  • praktyczna znajomość koncepcji OOP,
  • około roczne doświadczenie w programowaniu w języku Java,
  • otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć poznawania nowych technologii,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu wiedzy.
Mile widziane, ale naprawdę niekonieczne:
  • praktyczna znajomość baz danych, języka SQL,
  • znajomość narzędzi: Ant, Maven oraz systemów kontroli wersji,
  • podstawy Oracle Web Commerce, Hybris lub Spring Framework,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
  • fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
  • elastyczny czas pracy,
  • kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,
  • wsparcie doświadczonych liderów IT,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie pakietu sportowego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość uczestniczenia w wewnętrznym programie innowacji.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy