Młodszy Programista JAVA

COIG S.A.

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.
COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A.
COIG S.A.
COIG S.A., to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Umiejętnie wykorzystuje swe kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia swoim klientom realnego wsparcia w obszarach zastosowań IT.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, 40-065

Zadania przypisane do tego stanowiska obejmują:

  • tworzenie i utrzymywanie kodu dla komponentów systemu,
  • analizowanie błędów systemu,
  • dokumentowanie kodu,
  • tworzenie środowisk uruchomieniowych;
  • wsparcie procesu testowania;
  • współpraca z projektantami, programistami i testerami;

Idealny Kandydat posiada:

  • umiejętność programowania z wykorzystaniem języka Java (platformy Java SE / Java EE),
  • znajomość języka SQL, PL/SQL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii i narzędzi: EJB, JPA/Hibernate, GWT/GXT,
  • znajomość podstawowych wzorców projektowych,
  • znajomość relacyjnych baz danych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.