Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.

Młodszy programista DevOps (C#, .NET, CI/CD, także praca zdalna)

85-023 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Sybilla Technologies Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty posiadającego doświadczenie w pracy z chmurą Microsoft Azure (Docker, Webjobs, Storage, SQL, RabitMQ, Application Insights) oraz z programowaniem na platformie .NET (zdarzenia, SignalR, RX, programowanie równoległe, OAuth, OpenID, CI/CD) pracującego w środowisku C#. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwijanie serwisów i usług uruchomionych w chmurze Azure i odpowiedzialnych za monitorowanie, kontrolę i analizę danych pochodzących z globalnej sieci robotycznych teleskopów, a także ewaluację i rozwijanie istniejącego oprogramowania w tym zakresie. Sybilla Technologies jest dostawcą eksperckich rozwiązań informatycznych oraz operatorem 10 robotycznych obserwatoriów na 4 kontynentach i systematycznie poszerza swoją bazę klientów oraz produktów. W naszej działalności zajmujemy się automatyzacją procesu obserwacji obiektów w przestrzeni kosmicznej w celach: naukowych (gwiazdy, planety, galaktyki), edukacyjnych oraz komercyjnych (satelity, śmieci kosmiczne, asteroidy). Rozwiązania związane z przetwarzaniem danych będą wykorzystywane także w zakresie inteligentnych ubrań przy projekcie dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy (także praca zdalna i na niepełny etat w Bydgoszczy lub Toruniu),
  • tworzenie przełomowych rozwiązań w oparciu o najnowsze rozwiązania, dla lidera na rynku robotycznych obserwatoriów,
  • pracę w twórczym i dynamicznym zespole,
  • szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej,
  • 3900 – 4500 PLN brutto (zależne od doświadczenia), z planem podwyżek co 6 miesięcy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka, fizyka, matematyka lub kierunki pokrewne),
  • 1-2 letnie doświadczenie w programowaniu w C#,
  • dobra znajomość systemu Windows, platformy .NET oraz programu Visual Studio,
  • znajomość systemu Linux oraz .NET Core,
  • profesjonalne podejście do pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej,
  • umiejętność tworzenia, wdrażania i monitorowania aplikacji uruchamianych w chmurze.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z chmurą Microsoft Azure,
  • doświadczenie z technologiami CI/CD (automated builds, Docker, Jenkins, SonarQube, xUnit),
  • doświadczenie z wykorzystaniem systemów kolejek wiadomości (RabbitMQ, Azure Queue),
  • umiejętność tworzenia mikroserwisów,
  • umiejętność pisania skryptów na platformy Windows i Linux.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Sybilla Technologies, sp. z o.o. (ST) provides industry standards’ based IT solutions for... the scientific research and development that can also be applied in the general public domain. We focus on the fields of observational astronomy, astrophysics and psychophysiology (smart clothes), and utilize the contemporary approach and modern software architecture, and techniques to address the needs and optimize the work in these.
ST intends to capitalize on the recent accession of Poland to ESA, the developing interest in the area of professional, ground-based astronomical observatories and amateur, standalone telescopes by taking advantage of the profound knowledge in the field of the observational astrophysics and deep understanding of the novel technologies required for successful IT expert systems delivery. Company helps to operate more than ten telescopes on four continents and is developing software for the next six to come online in next three years.

The mission of Sybilla Technologies is to become the premier provider of the software for autonomous and robotic telescopes and telescope networks for both, the amateurs and professionals.

Sybilla Technologies is dedicated to building long-term relationships with customers through quality training and customer support, and aims to be recognized as the leading company in Europe in the field of autonomous astronomical observatories’ software.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
3.900,00 zł - 4.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premie zadaniowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy