Młodszy Programista (aplikacje webowe)

EXIS Interactive

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw z obszarów ERP i eCommerce.

Jesteśmy wieloletnim, Platynowym Partnerem Streamsoft - jednego z liderów polskiego rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw oraz partnerem Microsoft. Działamy od 2008 r.

Obecnie poszukujemy Młodszego Programisty, którego kluczowym zadaniem będzie:

  • rozwijanie aplikacji i e-usług w języku PHP wykorzystujących bazy danych SQL połączone z systemami ERP i e-commerce.

Wymagania

Podstawowe wymagania:

  • Umiejętność tworzenia aplikacji w języku PHP
  • Znajomość SQL
  • Znajomość JavaScript, jQuery, Bootstrap, CSS

Poza tym mile widziane są:

  • Znajomość framework'ów PHP
  • Znajomość Prestashop
  • Znajomość jęz. angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • Doświadczenie

Oferujemy:

  • Pełen etat lub 1/2 etatu i umowę o pracę na czas nieokreślony lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji interesujących projektów
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Wygodne warunki pracy w centrum miasta lub/i zdalnie

Prezentacja firmy

______________________________________________________________ <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce