Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/09/2018.

Młodszy pracownik produkcji - zatrudnimy bez doswiadczenia

Swarzędz, wielkopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków kandydata:
- praca na linii produkcyjnej w trybie obrotowym
- pakowanie, etykietowanie, foliowanie produktu
- proste prace manualne w strefie produkcji

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku , bądź w systemie IV brygad, tj (12 godzin 2 dni pracujące, 2 dni wolne, naprzemiennie) lub gotowość do pracy 3 zmianowej
- własny dojazd do miejsca pracy
- sprawność fizyczna
- doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie

Oferujemy:
- umowę o pracę – ATRAKCYJNA STAWKA 16,67 /h
- przeszkolenie stanowiskowe
- pracę na pełen etat w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
- dodatek za pracę zmianowa 150zł + 700zł premii jakościowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub zgłoszenia telefoniczne pod nr tel: 790-790-446

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji