Młodszy Pracownik Magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sieradz, łódzkie

Miejsce pracy: Sieradz

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa - 3 miesiące, kolejne umowy 3-6 mies.; po przepracowaniu 18 miesięcy zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą)
  • Wynagrodzenie zasadnicze na start 2800 zł brutto
  • Szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz opieka trenera wewnętrznego podczas pierwszych tygodni pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty MultiSport
  • Wyprawki dla nowo narodzonych dzieci naszych pracowników
  • Karty przedpłacone oraz paczki świąteczne dla dzieci

Wymagania:

  • Chęć do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Sumienność, dokładność, skrupulatność
  • Doświadczenie w pracy magazynowej i uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane

Zadania:

  • Praca w magazynie w systemie 3-zmianowym
  • Kompletowanie materiałów niezbędnych do produkcji
  • Dostarczanie komponentów na część produkcyjną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy