Młodszy Pracownik magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sieradz, łódzkie

Miejsce pracy: Sieradz

Numer ref. MPM/056/MMI

Zadania:

  • Kompletacja zamówień na potrzeby produkcji, dostarczanie komponentów na część produkcyjną hali
  • Pakowanie, przygotowanie produktów do wysyłki, prace pomocnicze na terenie magazynu

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (nowe dłuższe umowy - pierwsza umowa 3 mies., kolejne 3 - 6 miesięcy !)
  • MANPOWER proponuje Pracownikom możliwość korzystania z pakietu MANPOWER PREMIUM - dodatkowe ubezpieczenie grupowe PZU, opieka medyczna MEDICOVER, karta MULTISPORT
  • Klient proponuje Pracownikom – dofinansowanie do obiadów na stołówce pracowniczej, imprezy integracyjne, bony świąteczne dla Pracowników, paczki świąteczne oraz imprezy okolicznościowe dla dzieci Pracowników, bezpłatny transport: ZDUŃSKA WOLA – SCANFIL SIERADZ - ZDUŃSKA WOLA
  • Możliwości awansu w ramach rekrutacji wewnętrznych w firmie
  • Dbałość o szczegóły i skrupulatność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub doświadczenie w pracy magazynowej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub równoważnym (12 godzin dzień, 12 godzin noc, dwa dni przerwy)

O kontakt telefoniczny prosimy pod numerem telefonu 606 650 389 w godzinach pracy Agencji (pon - pt 8.00 - 16.00)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials