Młodszy Organizator Logistyki

Work Service S.A.

Chorzów, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • Nadzór nad dzienną pracą operatora logistycznego w zakresie terminowych realizacji zadań określonych w umowie ;
  • Wykonywanie porównania stanów magazynowych SAP vs WMS i wyjaśnianie wszystkich rozbieżności stanów;
  • Uruchamianie i nadzorowanie z operatorem logistycznym pilnych dostaw potrzebnych na Produkcję ;
  • Udział i prowadzenie dziennych spotkań na obszarze magazynu operatora logistycznego;
  • Wykonywanie przeglądów magazynu w zakresie poprawnego składowania materiałów i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa;
  • Wykonywanie przyjęć kosztowych w SAP ;
  • Kontrolowanie procesów przyjęć i wydań materiałów z systemu SAP realizowanych przez operatora logistycznego.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Wyższe preferowane Logistyka;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Znajomośc programów: Microsoft Office, SAP;
  • Doświadczenie w dziale logistyki : minimum roczne doświadczenie w dziale logistyki;
  • Cechy osobowe : nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • komunikatywność.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.