ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Operator

Miejsce pracy: Zabrze, Gliwice, Bytom

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Realną szansę na zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Bogaty system premiowy
  • Opiekę Konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji i po zatrudnieniu
  • Dostęp do szerokiej oferty benefitów Manpower Premium (Multisport, Ubezpieczenie, Opieka Medyczna, zniżki partnerskie
  • to nie jest monotonna praca na produkcji  - miejsce pracy przypomina warsztat ze stanowiskami wyposażonymi w narzędzia

Wymagania:

  • Motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na produkcji
  • Posiadasz uprawnienia na suwnice? - zyskaj możliwość dodatkowego rozwoju

Zadania:

  • Praca przy produkcji rur termoizolacyjnych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Masz pytania? Wyślij SMS o treści: ZABRZE pod numer 608549215. Oddzwonimy ze szczegółami

Skontaktujemy się z wybranymi kadydatami

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref.: MOP/037/PKR

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials