MŁODSZY OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ

MS Konstal Marzec sp.j

Chmielów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0405

Obowiązki:

•Obsługa wycinarki laserowej CNC;
•Załadunek blach
•Kontrola, jakości wykonanych detali
•Dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do wypalarki
•Oznaczenie i kompletowanie wyciętych detali
•Dokonywanie bieżących przeglądów i serwisów wypalarek
•Prace dodatkowe na innych stanowiskach związanych z obróbką metalu (prasy, szlifierki, itp.)
•Praca z rysunkiem technicznym

Praca w godz. 7-15

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
  • zdyscyplinowanie
  • dbałość o szczegóły
  • samodzielność
  • Dobra obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania•Wykształcenie min. Zawodowe•Samodzielność na stanowisku pracy •Dokładność i precyzja•Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC mile widziane•Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi •Znajomość obsługi komputera,•Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zerowego i żurawi warsztatowych bedą atutem.Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: null

Miejsce pracy: Chemiczna 8, 39-442 Chmielów, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv, skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy