Młodszy Monter

Eko Okna S.A.

Kornice, śląskie

Lider HR 2017 – Odpowiedzialny pracodawca, pierwszy na świecie producent, który wprowadził do masowej produkcji technologię V-Perfect, dzięki której niezmiennie jest w stanie proponować swoim klientom najwyższą jakość oraz precyzyjnie wykończoną stolarkę PVC
Szuka ambitnych, energicznych i optymistycznych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kornice

Opis stanowiska:

wykonywanie kilku z poniższych czynności na linii produkcyjnej: cięcie, obróbka i składanie/ zgrzewanie profili; obsługa zagniatarki, klamkownicy; okuwanie skrzydeł; okuwanie ram; frezowanie słupków; cięcie stali; obsługa oczyszczarki; montaż słupków; uszczelkowanie; montaż zawiasów, szyb; cięcie listew przyszybowych; zabijanie listew; naklejanie szprosów, montaż progów alu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
  • obsługa wkrętarki mile widziana
  • obsługa frezarki mile widziana
  • zaangażowanie
  • dokładność
  • orientacja na jakość

Oferujemy:

  • pracę na 3 zmiany
  • dojazd do pracy autobusem z kierunków: Racibórz, Głubczyce, Wodzisław Śląski oraz Rybnik
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • karta multisport, prywatna opieka medyczna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.