Młodszy księgowy/a

IZOHAN Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Firma produkcyjna z branży chemii budowlanej z siedzibą w Gdyni zatrudni:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych;
  • Rozliczenia delegacji z pracownikami;
  • Kontrola rozliczeń z kontrahentami;
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym;
  • Pomoc przy uzgadnianiu kont księgowych;
  • Wspomaganie działu księgowego w wykonywaniu bieżących zadań;

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (finanse, rachunkowość) minimum licencjat;
  • Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych;
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności Excel);
  • Odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i zaangażowanie w realizację zadań;
  • Zdolności analityczne;
  • Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.