Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów, ogólnopolskiej firmy logistycznej, poszukuję osób na stanowisko:

MŁODSZY KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Świdnik

Wymagania

Oferujemy:

• atrakcyjne premie

• możliwość zdobycia nowego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

• pracę w miłej atmosferze

• pracę na 2 zmiany

• umowę o pracę tymczasową

• możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Zakres obowiązków:

• kontrola części i materiałów dostarczanych dla przemysłu lotniczego

• sprawdzanie zgodności wyrobów z zamówieniem

• sprawdzanie zgodności wyrobów ze specyfikacjami technicznymi

• obsługa komputera

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

• j. angielski: min B1

• znajomość aplikacji MS Office

• umiejętność pracy w zespole

• komunikatywność, sumienność i obowiązkowość

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premia za cele, premia frekwencyjna
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji