MŁODSZY KONTROLER JAKOŚCI

FIBRAIN SP. Z O.O.

Jasionka, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4542

Obowiązki:

Wykonywanie pomiarów geometrii elementów konstrukcyjnych kabli przy użyciu suwmiarki, mikrometru, mikroskopu optycznego,
Wykonywanie pomiarów parametrów transmisyjnych światłowodów metodą reflektometryczną i transmisyjną,
Praca w systemie OASIS,
Wykonywanie połączeń światłowodów metodą spajania w łuku elektrycznym,
Wykonywanie rutynowych testów kabli światłowodowych,
Praca zgodnie z wytycznymi systemów ISO 9001,14001,
Raportowanie niezgodności mistrzowi i kierownikowi KJ,
Współpraca z działami produkcji, planowania i magazynu w celu realizacji zamówień,
Praca w systemie 12 godzinnym z uwzględnieniem sobót i niedziel

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, Mile widziana znajomość technik pomiarowych i obsługi przyrządów pomiarowych, Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości, Mile widziane doświadczenie w pracy zgodnej z zasadami systemu ISO 9001/14000, Predyspozycje do wykonywania powtarzalnych prac manualnych, poprawność widzenia kolorów, Znajomość języka angielskiego, Oferujemy: Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin; Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności, Dostęp do najnowszych technologii, Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna

Miejsce pracy: 36-002 Jasionka, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt: Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci: Kandydatura [JAS-03/KON/18] imię i nazwisko, Stanowisko: Młodszy kontroler jakości Zapraszamy. Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)." Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy