Opis stanowiska pracy

Progresso HR dla swojego Klienta, prężnie dzialającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY

Jelcz-Laskowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w zakresie zamknięcia miesiąca, kontrola kosztów firmy
  • Udział w zakresie przygotowywania prognoz krótko oraz długoterminowych
  • Udział w projektach i analizach realizowanych przez dział controlingu
  • Udział w projektach i inicjatywach związanych z optymalizowaniem wybranych procesów
  • Współpraca z innymi działami – m.in. z księgowością w zakresie optymalizacji procesów księgowania faktur.
  • Obsługa systemu SAP oraz innych systemów wspomagających

Wymagania

  • Mile widziane poprzednie doświadczenie w pracy w obszarze księgowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Proaktywność, inicjatywa w proponowaniu usprawnień
  • Wysoka umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Odpowiedzialność, sumienność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętności komunikacyjne i współpracy w grupie
  • Umiejętność pracy w sytuacjach presji czasowej

OFERUJEMY:

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet benefitów socjalnych do wyboru
  • Możliwość bezpłatnej nauki/ doskonalenia języka angielskiego i/lub włoskiego
  • Dofinansowane posiłk

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne