Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/10/2018.

Młodszy Kontroler Finansowy (Zakładu)

Zabrze, śląskie

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prognoz oraz analiz odchyleń w różnych obszarach działalności zakładu produkcyjnego, prezentacja wyników Zarządowi Spółki
  • Przygotowywanie i aktualizacja prognozy wyniku oraz przepływów finansowych Spółki
  • Budżetowanie, kontrola oraz analiza kosztów wydziałów produkcyjnych
  • Budżetowanie, kontrola oraz analiza kosztów ogólnozakładowych
  • Bieżąca kontrola rentowności kluczowych zamówień
  • Kontrola i analiza gospodarki magazynowej
  • Tworzenie informacji zwrotnych dla pozostałych działów (produkcja, magazyn, sprzedaż)
  • Przygotowywanie bieżących raportów na potrzeby Zarządu Spółki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Kontrolling, Finanse, Matematyka lub pokrewne) lub w trakcie studiów
  • Chęć pracy i rozwijania swoich kompetencji w obszarze kontrollingu oraz współpracy z innymi działami (planowanie produkcji, magazyn, sprzedaż)
  • Systematyczność, dokładność, umiejętność porównywania i wyciągania wniosków
  • Znajomość arkusz kalkulacyjnego MS Excel w stopniu min. średniozaawansowanym
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Oferujemy

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w firmie wchodzącej w skład grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku z potencjałem do rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pomoc przy wdrażaniu się w obowiązki
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Mozliwość rozwoju w ramach obszaru kontrollingu grupy kapitałowej oraz wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji w różnych formach kształcenia
  • Pakiet socjalny (w tym  karta OK System)

Grupa Powen-Wafapomp SA jest największym w Polsce producentem pomp przemysłowych.... Jesteśmy nowoczesną firmą o całkowicie polskim kapitale, ze stabilną pozycją na rynku, ponad stuletnimi tradycjami i bogatym doświadczeniem.

Naszą misją jest rozwój techniki pompowej umożliwiający oferowanie odbiorcom rozwiązań optymalnych pod względem technicznym i ekonomicznym oraz przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, dla których technika pompowa to prawdziwa pasja. Wielu naszych pracowników wywodzi się rodzin związanych z firmą od kilkudziesięciu lat. Oprócz wieloletniej tradycji naszym atutem jest rozwój nowych konstrukcji. W firmie pracuje stale 40 konstruktorów wyposażonych w najnowsze technologie projektowania. Współpracujemy także z wieloma znakomitościami polskiej nauki. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w pełni wyposażonymi stacjami prób. Stale inwestujemy w nasze zaplecze produkcyjne, serwisowe i logistyczne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy