Młodszy Kontroler Finansowy (Zakładu)

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Zabrze, śląskie

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prognoz oraz analiz odchyleń w różnych obszarach działalności zakładu produkcyjnego, prezentacja wyników Zarządowi Spółki
  • Przygotowywanie i aktualizacja prognozy wyniku oraz przepływów finansowych Spółki
  • Budżetowanie, kontrola oraz analiza kosztów wydziałów produkcyjnych
  • Budżetowanie, kontrola oraz analiza kosztów ogólnozakładowych
  • Bieżąca kontrola rentowności kluczowych zamówień
  • Kontrola i analiza gospodarki magazynowej
  • Tworzenie informacji zwrotnych dla pozostałych działów (produkcja, magazyn, sprzedaż)
  • Przygotowywanie bieżących raportów na potrzeby Zarządu Spółki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Kontrolling, Finanse, Matematyka lub pokrewne) lub w trakcie studiów
  • Chęć pracy i rozwijania swoich kompetencji w obszarze kontrollingu oraz współpracy z innymi działami (planowanie produkcji, magazyn, sprzedaż)
  • Systematyczność, dokładność, umiejętność porównywania i wyciągania wniosków
  • Znajomość arkusz kalkulacyjnego MS Excel w stopniu min. średniozaawansowanym
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w firmie wchodzącej w skład grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku z potencjałem do rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pomoc przy wdrażaniu się w obowiązki
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Mozliwość rozwoju w ramach obszaru kontrollingu grupy kapitałowej oraz wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji w różnych formach kształcenia
  • Pakiet socjalny (w tym  karta OK System)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.