Młodszy Konsultant

Katowice, śląskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Obsługa infolinii przychodzącej;
  • Obsługa Klienta - usługi stacjonarne i mobilne;
  • Obsługa zgłoszeń błędów w płatnościach;
  • Obsługa reklamacji;
  • Dosprzedaż usług.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową - od pierwszego dnia szkolenia;
  • Elastyczny grafik;
  • Zatrudnienie na 3/4 etatu z dopełnieniem do całego;
  • Płatne szkolenie adaptacyjne;
  • Stawkę godzinową - 15zł brutto/h;
  • Możliwość wypracowania nadgodzin;
  • Dodatek 20% stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych;
  • Jasno określoną ścieżkę kariery;
  • Dogodną lokalizację;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność obsługi komputera, internetu;
  • Komunikatywność, orientacja na cel.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta