Młodszy konsultant - programista baz danych (praca zdalna)

Pumanta Sp. z o.o.

Wrocław, praca zdalna, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

O stanowisku:

  • Projektowanie i wdrażenie procesów migracji i integracji danych,
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie hurtowni danych oraz narzędzi Business Intelligence,
  • Praca na projektach IT u klientów - budowanie relacji i rozwój projektów,
  • Praca w technologiach Oracle, MS SQL Server, Informatica Power Center
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

Oferujemy:

  • Doszkolenie w zakresie języka SQL,
  • Szkolenie w zakresie narzędzia Informatica Power Center,
  • Rozwój kariery przy wsparciu profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach. W 100% indywidualne podejście do pracownika - praca w niewielkiej firmie

*tags (baz danych, consultant, ETL deweloper, hurtownie, hurtownia, ETL)

Wymagania

  • Podstawowa, lecz solidna znajomość SQL. Może być to wiedza akademicka.
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin. Mile widziani studenci ostatnich lat lub świeżo upieczeni absolwenci.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, niezależność i ciekawość intelektualna.
  • Zaangażowanie, chęć zdobywania nowych doświadczeń.
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację mówioną i pisaną w tym języku,
  • Znajomość zagadnień z obszaru hurtowni danych i relacyjnych bazy danych będzie dodatkowym atutem.

Informujemy, iż w tym procesie rekrutacji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pumanta Sp. z o.o. swoją ofertę kieruje do dużych organizacji biznesowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy