Młodszy konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

Młodszy Konsultant do spraw Rekrutacji i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Białężyce koło Wrześni - woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:
• Rozliczanie czasu pracy pracowników
• Tworzenie raportów oraz zestawień
• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• Kontakt z kandydatami
• Aktualizowanie i weryfikacja bazy kandydatów
• Prowadzenie spraw kadrowych zatrudnionych pracowników tymczasowych
• Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej

Wymagania:
• Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze HR
• Wykształcenie minimum średnie
• Sumienność i rzetelność w pracy z dokumentami
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność obsługi komputera
• Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze HR
• Udoskonalenie umiejętności interpersonalnych i rozwój własny
• Aktywne uczestnictwo w bieżących sprawach personalnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.