Opis stanowiska pracy

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

MŁODSZY KONSTRUKTOR W DZIALE ROBOTYZACJI

Obowiązki :

  • Sporządzanie dokumentacji 2D części w środowisku SolidWorks
  • Projektowanie prostych urządzeń w środowisku SolidWorks
  • Dobór elementów standardowych koniecznych do wykonania urządzeń
  • Pomoc przy montażu zaprojektowanych urządzeń
  • Udział przy uruchamianiu stanowisk zrobotyzowanych

Wymagania:

  • Dobra znajomość programu CAD 3D (preferowany SolidWorks)
  • Gotowość do pracy biurowej oraz fizycznej
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani studenci ostatniego roku lub absolwenci)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia z możliwością awansu
  • Poznanie rozwiązań technicznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu
  • Pracę w młodym zespole

Prosimy o składanie ofert na adres:

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o.

43-400 Cieszyn

ul. Frysztacka 49

lub za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy