Młodszy konstruktor / Projektant w firmie produkcyjnej

Gliwice, śląskie

Fulco System

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:

  • konstruowanie nowych produktów małej architektury, wykonanych przede wszystkim ze stali i drewna
  • przygotowanie modeli 3D oraz rysunków wykonawczych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • wprowadzanie zmian do istniejącej dokumentacji technicznej, w szczególności optymalizowanie istniejących rozwiązań konstruktorskich

Wymagania

  • doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji stalowych, spawanych, wdrożonych do realizacji oraz w zakresie gięcia blach i obróbki stali
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programu SolidWorks, AutoCad
  • znajomość pakietu Office
  • kreatywność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną, własną salkę treningową z zajęciami z trenerem
  • bardzo dobre warunki pracy w zakresie biura i narzędzi do pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • uczestnictwo w ciekawych projektach produkcyjnych
  • możliwość szybkiego wdrażania swoich pomysłów w rzeczywistość

Firma posiada ugruntowaną pozycję rynkową, bogatą ofertę oraz doświadczenie, w firmie panują partnerskie, zespołowe relacje i bardzo dobra atmosfera. Staramy się, żeby cały zespół miał satysfakcję z pracy oraz mógł być w pracy sobą. W zamian oczekujemy solidności, kreatywnego podejścia i zaangażowania się w firmę oraz dobrej, najlepiej długoterminowej współpracy.

Fulco System jest czołowym polskim producentem elementów małej architektury i wyposażenia... przestrzeni publicznej. Marka Fulco System działa na rynku od ponad 10 lat i trwale wpisała się w branżę.

W okresie ostatnich kilkunastu lat zrealizowaliśmy dostawy dla ponad 500 inwestycji na terenie Polski i ponad 100 dostaw zagranicznych. Wśród naszych realizacji można znaleźć najbardziej prestiżowe lokalizacje publiczne i komercyjne na terenie całego kraju, naszymi klientami są największe polskie miasta, najwięksi generalni wykonawcy oraz kluczowi inwestorzy i zarządcy z sektora komercyjnego.

W naszej ofercie znajduje się ponad 300 produktów w tysiącach wariantów, a dla wybranych klientów realizujemy także projekty indywidualne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Grafika / Projektowanie