Młodszy Konserwator urządzeń dźwigowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawieranej bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
  • Rozwojowe stanowisko pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku
  • Laptop + smartfon
  • Samochód służbowy - możliwość wykorzystania w celach prywatnych

Wymagania:

  • Szukamy osoby otwartej na zdobycie nowych umiejętności i wiedzy
  • Wykształcenie techniczne z zakresu mechaniki, elektroniki, mechatroniki
  • Uprawnienia energetyczne do 1 kV "E" będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Konserwacja urządzeń dźwigowych
  • Konserwacja schodów i chodników ruchomych
  • Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
  • Udział w przeglądach okresowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy