Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w fińskiej firmie (lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska) specjalizującej się w produkcji wielkoformatowych laminatów etykietowych
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez Manpower z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez klienta
  • Manpower Premium - kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe PZU
  • Na CV Kandydatów czekamy do 18.03 - skontaktujemy się z wybranymi osobami

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (min. licencjat) - Zarządzanie Produkcją, Zarządzanie Jakością itp.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Zdolności analityczne i logicznego myślenia
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w szybko zmieniającym się środowisku produkcyjnym
  • Orientacja na klienta

Zadania:

  • Dbanie o bezpieczne środowisko pracy i organizacja pracy na obszarze coating
  • Rozwój procesów mieszania powłok i klejów w celu zwiększenia wydajności i jakości produktu
  • Standaryzacja procesów i prowadzenie dokumentacji, wdrażanie i kontrola procesów roboczych we współpracy z Inżynierami i Kierownikiem działu
  • Udział w projektach mających na celu poprawę jakości i funkcjonowania procesu
  • Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji