Młodszy inzynier procesu

Michael Page

Częstochowa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie dokumentacji technicznej i optymalizację procesu.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu, producenta elementów gumowych oraz z tworzyw sztucznych szukamy kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces produkcyjny oraz kontakt i wsparcie innych działów organizacji.

Opis stanowiska

* Odpowiedzialność za wprowadzanie nowych komponentów, materiałów i procesów

* Wspieranie kwestii związanych z jakością produktów oraz całego procesu

* Usprawnianie procesu produkcji celem redukcji kosztów

* Odpowiedzialność za rozwój technologii, innowacje

* Współpraca z działem jakości, produkcji, zakupów celem optymalizacji procesu produkcyjnego

* Wykrywanie oraz analiza zakłóceń występujących w procesie i wdrażanie działań naprawczych

* Gromadzenie oraz analiza danych dotyczących procesu, wprowadzanie ulepszeń

Profil kandydata

* wykształcenie wyższe techniczne - chemiczne, technologia gumy lub pokrewne

* doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produkcji gumy (mile widziane doświadczenie w procesie ekstruzji)

* Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

* Umiejętność zrozumienia rysunków technicznych

* Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

* Niezbędne narzędzia pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Częstochowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page