Młodszy Inżynier Jakości

MW Lublin Sp. z.o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• Monitorowanie jakości produktów na liniach produkcyjnych
• Nadzór nad maszynami pomiarowymi (testy, badania okresowe, przygotowanie niezbędnej dokumentacji)
• Nadzór nad stanowiskami kontroli na liniach produkcyjnych
• Udział w próbach i testach na linii – przygotowywanie raportów
• Przeprowadzanie pomiarów produkowanych części oraz analiza otrzymanych danych
• Zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego oraz ich analiza
• Uczestniczenie w opracowywaniu dokumentacji jakościowej

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe, kierunki: inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn)
• Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
• Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, kątomierz)
• Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu (możliwość ustalenia elastycznego czasu pracy)
• Dokładność
• Samodzielność
• Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
• Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi jakościowych ( takich jak: wykres Pareto, 5Why, Ishikawa, 8D, PFMEA) i/lub znajomość programów statystycznych np. MiniTab

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości