Młodszy Inżynier Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w nowoczesnych rozwiązaniach systemowych z obszaru technik odwadniania budynków, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Młodszy Inżynier JakościMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzór nad procesem produkcji ze strony jakości i analiza wskaźników jakościowych;
  • Zapewnianie zgodności procesów produkcyjnych ze standardami jakościowymi  klientów;
  • Udział w procesie reklamacji i realizowanie audytów u dostawców;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w firmie;
  • Przygotowywanie raportów oraz wprowadzanie działań naprawczych;
  • Organizowanie szkoleń z obszaru jakości dla pracowników i audytorów wewnętrznych;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze jakości (mile widziane);
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji, poziom B1-B2;
  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów (mile widziane)
  • Znajomość zakresu prac działu zapewnienia jakości;
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze jakości, otwartość na naukę nowej branży;

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze jakości;
  • Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie zespołu;
  • Udział w ciekawych projektach i nowych inwestycjach firmy;
  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.