IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Młodszy Inżynier ds. produkcji

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania / obowiązki:

  • wspomaganie szkoleń personelu produkcyjnego z zakresu procesów produkcyjnych
  • wspieranie akcji korekcyjnych w obszarze produkcji
  • pomoc w wdrożeniach TPM / SMED / 5S
  • analiza efektywności wykorzystywanych zasobów ludzkich i parku maszynowego, podnoszenie wydajności pracy
  • optymalizacja layout-ów
  • kontrola dokumentacji procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)
  • przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych
  • udział w procesie wprowadzania maszyn
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zakupów produkcyjnych

Firma oferuje:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę, z możliwością niepełnego etatu na początek
  • elastyczny czas pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP
  • niezbędne narzędzia pracy

Oczekiwania:

  • wiedza na temat metod statystycznych w zarządzaniu produkcją
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków
  • zdolności analityczne
  • umiejętność obsługi AutoCAD

Mile widziana:

  • znajomość zagadnień z zakresu LEAN MANUFACTURING (5S, SMED, OEE, TPM)
  • znajomość narzędzi zarządzania jakością (8D, analiza Pareto, diagram Ishikawy, 5 Why)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.