Młodszy Elektryk (bez doświadczenia), od zaraz

Gi Group Poland S.A.

Bolechowo, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bolechowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż wiązek elektrycznych oraz elektrycznych urządzeń w naszych pojazdach
  • wykonywanie zmian w instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją techniczną
  • podłączanie urządzeń elektrycznych i uruchamianie pojazdów
  • uczestnictwo w szkoleniach w zakresie obsługi dokumentacji technicznej i uruchamiania pojazdów

WYMAGANIA:

  • chęć rozwoju w dziedzinie elektryki, oferujemy kompleksowe szkolenia
  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane o kierunku elektrycznym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym: I zmiana 06:00 - 14:00; II zmiana 15:00 - 23:00
  • zainteresowanie mechaniką pojazdową
  • uprawnienia elektryczne do 1kV - mile widziane

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz rozwoju w jej strukturach
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie związane z osiąganymi wynikami
  • prace od poniedziałku do piątku, bez nocnej zmiany, wolne weekendy 😊

PAKIET BENEFITÓW:

  • opiekę medyczną
  • karty sportowe
  • możliwość nauki języków obcych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do posiłku
  • dofinansowanie wypoczynku
  • premię gwiazdkową
  • przyzakładowy żłobek
  • parking dla pracowników

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.