Młodszy Doradca Techniczno-Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W imieniu naszego Klienta, czołowego producenta narzędzi do obróbki skrawaniem, poszukujemy kandydatów (Pań lub Panów) na stanowisko Młodszy Doradca Techniczno-Handlowy na region woj. śląskiego i małopolskiego.

Młodszy Doradca Techniczno-HandlowyMiejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Obsługa obecnych klientów na wyznaczonym terenie oraz pozyskiwanie nowych firm do współpracy.
  • Doradztwo techniczne z zakresu doboru właściwych narzędzi, zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego.
  • Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunke firmy na rynku.
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, szkoleniach, seminariach.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (obróbka skrawaniem, budowa maszyn, mechanika).
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem i zastosowań narzędzi skrawających w przemyśle.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technologicznych z zakresu obróbki skrawaniem.
  • Mile widziana znajomość zasad programowania maszyn CNC.
  • Predyspozycje handlowe; komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w miedzynarodwej, rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji branżowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.