Młodszy Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Twoje główne obowiązki
będą polegały na współpracy przy wykonywaniu bieżących oraz długoterminowych prac w celu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych. Ponadto zaangażujemy Cię w działania z zakresu analizy sterowników PLC oraz napędów SEW, jak również zapoznamy Cię z rozwiązaniami z dziedziny napędów oraz przekładni robotów przemysłowych KUKA, ABB i FANUC.

Wyślij do nas swoje CV, jeśli:

posiadasz min. 6 miesięcy doświadczenia na analogicznym stanowisku oraz wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: robotyka lub automatyka przemysłowa). Lubisz pracować w zespole oraz cenisz sobie dobrą atmosferę w miejscy pracy. Ważna jest dla nas Twoja gotowość do nauki oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej.
Mile widziane będą uprawnienia elektryczne do 1 kV, jak również komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Co możesz zyskać, pracując z nami?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia. Możliwość rozwoju zawodowego oraz posiadanych kompetencji poprzez uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach, dopasowanych indywidualnie do Twojego profilu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.