Młodszy Analityk Finansowy

Legister Capital S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zlokalizowana w Poznaniu, zajmująca się doradztwem gospodarczym w zakresie finansowania kapitałowego i restrukturyzacji  poszukuje kandydatów (również do przyuczenia) na stanowisko:

Analityk Finansowy / Doradca

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowanie pełnych analiz finansowych materiałów otrzymywanych od klientów
  • Opracowywanie programów restrukturyzacyjnych, współpraca przy wycenach firm etc.
  • Opinie i analiza materiałów finansowych, Utrzymywanie kontaktów z klientami.
  • Nadzór nad dokumentacją powstającą w dziale oraz przepływającą przez dział analiz.
  • Kontakty z bankami i instytucjami finansowymi, funduszami kapitałowymi.
  • Inne obowiązki zlecone m.in. analizy ad hoc.

Forma rekrutacji: Rozmowa kwalifikacyjna.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe / licencjackie o profilu ekonomicznym,
Znajomość podstaw rachunkowości,
Znajomość instrumentów finansowych i produktów bankowych,
Dobra znajomość aplikacji MS Excel, Pakietu MS Office,
Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, otwartość,
Samodzielność oraz zaangażowanie, gotowość do podróżowania,
Biegła znajomość angielskiego mile widziana.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą doradztwa gospodarczego, świadczącą usługi w zakresie op... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wyników i projektów
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa