Młodszy Analityk Danych

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Sporządzanie raportów, analiz i wskaźników
  • Wsparcie analityczne w procesie planowania i prognozowania zasobów oraz kosztów
  • Udział w przygotowywaniu miesięcznych raportów
  • Opracowywanie narzędzi wspomagających i automatyzujących przetwarzanie danych
  • Monitoring zasobów i kosztów
  • Kontrola jakości danych w systemach ewidencyjnych i raportowych dotyczących obszaru zarządzania projektami
  • Przygotowywanie prezentacji

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doskonałej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel + mile widziana znajomość SharePoint)
  • Znajomości Power BI
  • Umiejętności analitycznego myślenia i modelowania danych
  • MS SQL Server - wyciąganie danych
  • J. angielskiego na poziomie m.in. B2

Wymagania

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość certyfikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (MultiSport card, Medicover, MyBenefit)
  • Pakiet relokacyjny oraz wsparcie w procesie relokacji
  • Spotkania integracyjne – obecnie online
  • Brak dress code’u

Benefity

  • Opieka medyczna Medicover
  • Karta MultiSport
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Kurs języka angielskiego
  • Program rekomendacji pracowników
  • Wyprawka dla dziecka
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Program emerytalny

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość