MŁODSZY ADMINISTRATOR SYSTEMÓW

LUFTHANSA SYSTEMS POLAND SP Z O.O.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0166

Obowiązki:

Zakres obowiązków zgodnie ze stanowiskiem.
Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie; program zaawansowanych szkoleń; atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. finansowanie nauki języków obcych, prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kart Multisport, szereg korzyści i ułatwień wynikających z przynależności do grupy Lufthansa; dopasowanie ścieżki rozwoju do indywidualnych predyspozycji pracownika,
wsparcie w rozwoju indywidualnych zainteresowań pracownika.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowany profil informatyczny; doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze administrowania systemami UNIX (preferowany AIX, Linux); bardzo odbra znajomość infrastruktury sprzętowej (preferowana produktów IBM); znajomość języka języka nagielskiego w stopniu komunikatywnym; Mile widziane: znajomość pełnego pakietu MS Office, znajomość zagadnień sieciowych, znajomość języka programowania Java, Perl, Vi, Shell Scripts, PHP, znajomość architektury oraz administracji baz danych, doświadczenie we wdrażaniu nowych systemów oraz udział w projektach informatycznych. Praca od poniedziałku do piątku. Godziny pracy do uzgodnienia. Wynagrodzenie poufne. Miejsce pracy: Gdańsk - Oliwa. Kontakt: Kandydat przesyła CV za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://joboffice.traffit.com/public/form/a/242.

Miejsce pracy: Oliwa -Przymorze, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy