Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

Intive (pl)

Szczecin, zachodniopomorskie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Szczecin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Obowiązki:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży (proform, faktur VAT, korekt faktur VAT, faktur zaliczkowych i ich rozliczenia )
  • Wystawianie not korygujących
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Weryfikacja należności oraz ich wiekowanie
  • Obsługa kasy fiskalnej, tworzenie raportów kasowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • Znajomość programu Excel
  • Znajomość zasad dotyczących wystawiania faktur VAT oraz obowiązku podatkowego w VAT
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie wystawiania faktur sprzedaży krajowej i zagranicznej
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Samodzielność, komunikatywność
  • Skrupulatność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności

Intive (pl)