Młodasza Księgowa / Młodszy Księgowy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, lidera pośród sklepów z pokryciami podłogowymi poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Młodszy Księgowy / Asystent Działu Księgowego
Miejscowość: Łódź

Zakres obowiązków:
• Księgowaniu faktur dotyczących zakupu towarów
• Weryfikacji kont rozliczenia zakupu towarów
• Bieżącej współpracy z Działem Handlowym

Oferujemy:
• Umowę zlecenie na okres trzech miesięcy
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Pracę z profesjonalistami
• Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Nasza oferta jest dla Ciebie jeżeli:
• Masz status studenta lub absolwenta kierunków związanych z finansami
• Posiadasz wiedzę z obszaru przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
• Samodzielnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególność MS Excel)
• Twoja dyspozycyjność pozwala Ci na pracę w pełnym wymiarze godzin
• Jesteś osoba komunikatywną, rzetelną i dokładną

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja