BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Mistrz zmiany

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

WIODĄCY PRODUCENT OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH Należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej poszukuje kandydata do Zakładu w Poznaniu na stanowisko:

Poznań

Zadania na stanowisku:

  • Organizacja pracy podległego zespołu Brygadzistów oraz Pracowników Produkcji (20 osób ma zmianie);
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętym harmonogramem;
  • Dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy;
  • Monitorowanie realizacji zadań produkcyjnych;
  • Zarządzanie zespołem (grafiki, urlopy, oceny okresowe);

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym/ czterobrygadowym;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podstawowe + dodatek motywacyjny);
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, premia roczna, program oszczędnościowy, dofinansowanie do sportu);