ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mistrz zmianowy

Miejsce pracy: Opole

Kluczowe zadania:

• Nadzór i koordynowanie pracy pracowników
• Realizacja wyznaczonych celów i zadań
• Planowanie i organizacja pracy zespołu
• Aktywna współpraca z pozostałymi zmianami oraz działami firmy w celu realizacji założonych celów
• Motywowanie pracowników, dbałość o efektywność pracy zespołu

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
• Umiejętność kierowania pracą zespołu
• Gotowość do pracy 3-zmianowej
• Mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w nowym oddziale międzynarodowego producenta w Opolu (greenfield)
• Samodzielne stanowisko w firmie
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień w działaniu produkcji
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials