LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mistrz Zmianowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: 0020426
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej (ewidencja czasu pracy, praca na systemie SAP HR),
  • nadzorowanie stanu i warunków BHP na odcinku, prowadzenie szkoleń BHP,
  • odpowiedzialność za realizację bieżących prac i realizację planów produkcyjnych, przydzielanie zadań podległemu zespołowi pracowników,
  • szkolenie i wdrażanie nowych pracowników.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem osób,
  • znajomość pakietu Office - Word, Excel, Power Point w stopniu dobrym,
  • znajomość obsługi programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

  • stabile warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i posiadanych umiejętności,
  • praca na rzecz największego producenta stali na świecie,
  • możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery,
  • bogaty pakiet benefitów i dodatków (kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.