Mistrz Wydziału Przetwórstwa

Roldrob S.A.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozbudową Zakładu Produkcji Przetwórczej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: ROLDROB S.A. Tomaszów Mazowiecki

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Prace przy wdrożeniu, uruchomieniu i prowadzeniu procesów przy produkcji garmażeryjnej – linia panierowania,
  • Nadzór i koordynacja pracy zespołu na podległym obszarze,
  • Utrzymywanie wymaganego standardu jakości na każdym etapie procesu produkcji,
  • Kontrola nad zużyciem surowców, materiałów pomocniczych oraz sprawnością urządzeń,
  • Realizacja działań poprawiających bezpieczeństwo, przeprowadzanie instruktażu stanowiskowego,
  • Uczestnictwo w audytach, kontrolach,
  • Tworzenie raportów dotyczących wyników produkcyjnych jakościowych i ilościowych,

Wśród potencjalnych kandydatów będziemy poszukiwać osób posiadających poniższe kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe preferowane : technologia żywności, zarządzanie i inżynieria produkcji
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność analitycznego myślenia , podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Dobra organizacja czasu pracy własnego oraz podległo zespołu pracowników,
  • Zaangażowanie a także odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji,
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym oraz odpowiednie narzędzia pracy,
  • Rozwój własnych kompetencji, wzbogacanie doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia i doświadczenie.

Oferty zawierające CV z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych” prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Największy krajowy producent drobiu i jego przetworów

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca na produkcji, Praca Inne