Mistrz Wydziału Powłok Galwanicznych

Michael Page

Kluczbork, opolskie

Michael Page Michael Page

W związku z budową przez naszego Klienta nowego wydziału galwanizerni i planem bycia w przyszłości jedynym zakładem odpowiedzialnym w całej grupie za pokrycie galwaniczne, poszukujemy Mistrza Wydziału Powłok Galwanicznych / Mistrza Wydziału Galwanizerni.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkującej najwyższej klasy rozwiązania w swoim segmencie rynku, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Mistrz Wydziału Powłok Galwanicznych (powłoki chromowo-niklowe).

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Zarządzanie Wydziałem Galwanizerni;
  • Udział w rozwoju technologii galwanicznych w firmie oraz koordynacja inwestycji;
  • Zapewnienie wysokiej jakości produkcji poprzez właściwe planowanie, realizację i kontrolę procesów technologicznych;
  • Analizę istniejących w zakładzie procesów pod kątem poprawy bieżącej produkcji;
  • Opracowywanie konkretnych rozwiązań na rzecz optymalizacji procesu produkcyjnego oraz redukcji kosztów w wyznaczonym obszarze;
  • Wykonywanie zleconych analiz;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne;
  • Techniczna i praktyczna wiedza dotycząca pokryć chromowo-niklowych;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
  • Wiedza z obszaru Lean Manufacturing;

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i firmie będącej liderem swojej branży;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kluczbork
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page