MISTRZ WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO I AUTOMATYKI

SÜDZUCKER POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Ciężkowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0016

Obowiązki:

Organizacja pracy podległych brygady oraz nadzór prac wykonywanych systemem zleconym, nadzór i wykonywanie remontów urządzeń elektrycznych oraz diagnozowanie i usuwanie awarii, nadzór i konserwacja systemu istniejących zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz rozdzielni elektrycznych, bilansowanie mocy, inspirowanie oszczędzania energii w istniejącej instalacji elektrycznej i dostosowanie jej do zmienionych warunków poboru mocy przez odbiorniki, planowanie i nadzór nad budżetem wydziału.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wyk. wyższe, kierunkowo zbliżone z profilem wykonywanej pracy, doświadczenie zawodowe min. 5 lat, uprawnienia energetyczne i elektryczne eksploatacyjne i dozorowe, umiejętność kierowania zespołem oraz rozwiązywania problemów, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, dobra organizacja pracy, znajomość obsługi komputera w zakresie oprogramowania MS Office, gotowość do pracy w systemie zmianowym, znajomość w stopniu podstawowym systemu Frilence, PCS 7, SimocodeOferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów, tj. nielimitowana prywatna opieka medyczna z szerokim zakresem specjalizacji i badań medycznych, świadczenia z zakresu sportu, kultury, rekreacji. Świadczenia socjalne np. pożyczki na zakup mieszkania, domu, wczasy pod gruszą, karta przedpłacona w okresie świątecznym, paczki okolicznościowe, deputat cukrowy. Premia roczna, profesjonalne szkolenia.

Miejsce pracy: FABRYCZNA 13, 47-260 Ciężkowice, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Wszystkie informacje pod linkiem https://www.suedzucker.pl/oferty-pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy