Mistrz warsztatu samochodowego

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Mielec, podkarpackie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Mielec

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska

  • organizowanie diagnostyki, napraw i przeglądów okresowych pojazdów należących do firmy: naczepy, samochody, wózki, ładowarki itp.
  • przeglądy i naprawa urządzeń rozdrabniających do recyklingu
  • nadzór nad pracą mechaników
  • szkolenia dla nowych pracowników
  • ocena pracy osób podległych
  • nadzór nad serwisem zewnętrznym

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność i dokładność
  • dyspozycyjność
  • decyzyjność, samodzielność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.