Mistrz Utrzymania Ruchu

Talent Partners

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie zespołem utrzymania ruchu na jednym z wydziałów produkcyjnych - zespół 15-18 osób,
  • koordynowanie i organizacja pracy liderów, mechaników, automatyków i techników UR,
  • współpraca z działem produkcji i działem jakości w celu zachowania wydajności i jakości,
  • organizacja pracy i motywowanie podległego zespołu,
  • organizacja rozwoju zespołu (planowanie i realizacja szkoleń),
  • czynny udział w spotkaniach całego wydziału,
  • kontrola wydatków / zarządzanie budżetem,
  • koordynowanie i odpowiedzialność za realizacja okresowych przeglądów maszyn,
  • koordynacja i nadzór prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • zgłaszanie inicjatyw poprawiających niezawodność i wydajność maszyn,
  • wdrażanie nowych technologii i rozwiązań oraz udział we wdrażaniu nowych projektów,
  • udział w odbiorach technicznych maszyn i urządzeń,
  • określanie wskaźników niezawodności maszyn i urządzeń,
  • realizacja postawionych celów jakościowych firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem - grupa ok. 20 osób,
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn przemysłowych oraz układów sterowania,
  • doświadczenie w zarządzaniu parkiem maszyn - organizacja działań prewencyjnych oraz bieżących napraw,
  • wiedza z zakresu organizacji magazynu części zamiennych dla utrzymania ruchu,
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją techniczną maszyn - odbiór od dostawcy, archiwizacja zmian.

Mile widziane:

  • znajomość układów sterowania i diagnostyki maszyn opartych na sterownikach PLC,
  • znajomość sterowania wykorzystywanego w technice napędowej - falowniki i serwonapędy,
  • znajomości układów sterowania z wykorzystaniem pneumatyki i/lub hydrauliki,
  • wiedza z zakresu obsługi technicznej robotów KUKA/Fanuc.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie produkcyjnej,
  • duże możliwości rozwoju,
  • ciekawą, dynamiczną pracę pełną wyzwań,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • premie, pakiet benefitów, pakiet świadczeń socjalnych.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca