Mistrz utrzymania ruchu

Stella Sp.zo.o.

Łódź, 93-402, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• Realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i infrastruktury,
• Prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych,
• Bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń,
• Współpracę z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn,
• Opracowywanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,
• Prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń i ich ewidencji.

Wymagania

• Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu,
• Znajomość zagadnień elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn,
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
• Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem,
• Podstawowa znajomość przepisów z zakresu BHP i P.POŻ,
• Znajomość obsługi komputera i programów MS Office.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka