ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mistrz produkcji

Miejsce pracy: Pasym, Szczytno, Olsztyn

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Wynagrodzenie wzbogacone o premie (produkcyjne, kwartalne)
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Znajomość systemów zarządzania jakością oraz Lean Management

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Organizacja procesu produkcyjnego i magazynowania surowców oraz produktów gotowych
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Wdrażanie procedur produkcyjnych
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego i utrzymania ruchu
  • Wsparcie Kierownika zakładu w nadzorze nad modernizacjami oraz w planowaniu budżetu
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Nadzór nad obszarem BHP
  • Zastępowanie Kierownika zakładu podczas nieobecności

Miejsce pracy: Pasym

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy