Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe. Wskazana praktyka (minimum 3 lata na stanowisku ślusarz lub spawacz w Dziale Montażu lub 2 lata na stanowisku mistrz produkcji w działach montażu lub spawania
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Wysoka odpowiedzialność, solidność i rzetelność, zaangażowanie i dyspozycyjność.
  • Umiejętność kierowania i współpracy z zespole
  • Zdolność szybkiej oceny sytuacji i podejmowania zdecydowanych działań
  • Zdolności interpersonalne
  • Wskazane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, podwieszania ładunków oraz sterowania suwnicą
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami elektronicznego sterowania produkcją typu ERP

ZADANIA:

  • Staranne i rzeczowe wykonywanie nałożonych obowiązków
  • Stała kontrola terminowości realizacji zadań produkcyjnych
  • Porównywanie czasów rzeczywistych zabiegów produkcyjnych z czasami planowanymi i podejmowanie działań w kierunku redukcji odchyleń pomiędzy czasami planowanymi wykonywania zabiegów produkcyjnych a czasami rzeczywistymi
  • Dbałość o utrzymanie porządku organizacyjnego i czystości na nadzorowanych stanowiskach produkcyjnych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ugruntowanej na rynku firmie z udziałem kapitału zagranicznego
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

Prezentacja firmy

PRODUKCJA ZBIORNIKÓW, CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Inne