ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mistrz produkcji

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Stabilna forma zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej spółce
  • Możliwość korzystania z karty FitProfit,
  • Pakiet z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne  -nie jest to warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz uprawnienia SEP

Zadania:

  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych i osiąganie założonych celów produkcyjnych
  • Organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Zarządzanie zespołem około 10 pracowników (operatorów maszyn)
  • Organizacja pracy i ustalanie priorytetów w procesie produkcji
  • Codzienna współpraca z działem jakości oraz działem utrzymania ruchu
  • Szkolenie podległych pracowników
  • Chęć do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku, wolne weekendy)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials