Michael Page Michael Page

Mistrz Produkcji

  • Produkt finalny trafia do ponad 50 krajów na całym świecie.
  • Operacyjne zarządzanie określonym obszarem części produkcji.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pełnych zaangażowania, mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko: Mistrz Produkcji.

Opis stanowiska

  • Organizowanie i operacyjne zarządzanie określonym obszarem części produkcji,
  • Kontrola oraz nadzór nad procesem w zakresie przebiegu produkcji,
  • Realizacja oraz kontynuacja procesów poprawy dla wszystkich procesów produkcyjnych,
  • Zapobieganie oraz sygnalizacja niezgodności,
  • Współpraca w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych, produkcyjnych, czy infrastrukturalnych,
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną w swoim obszarze,
  • Odpowiedzialność za organizację pracy podległego zespołu.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Orientacja na proces ciągłego doskonalenia oraz realizację celów,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym.
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej marce na rynku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Krotoszyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page