IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Mistrz Produkcji

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • nadzór nad realizacją założonego planu produkcji
  • kontrola jakościowych oraz ilościowych wyników pracy
  • optymalizacja procesów produkcyjnych oraz standardów pracy
  • raportowanie wyniików produckji
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w podległym obszarze

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę

Oczekiwania:

  •     doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej
  •     znajomość języka angielskiego umozliwiająca komunikację
  •     znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza excela
  •     min. średnie wykształcenie
  •     gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  •     dobrze rozwinięte umiejetnosci komunikacyjne i interpersonalne
  •     umiejetność organziacji pracy i wyznaczania priotytetów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.