Opis stanowiska pracy

Firma „WOOD GLASS TEAM” Sp. z o. o.
Producent stolarki otworowej zatrudni osobę na stanowisko:
Mistrz Produkcji
Miejsce pracy: Strzelno/Kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
-planowanie produkcji,
-zapewnienie terminowości i jakości realizacji zadań produkcyjnych,
-dbałość o maszyny i narzędzia, utrzymywane ich w należytym stanie,
-nadzór nad podległymi pracownikami, przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

Wymagania:
-znajomość maszyn i urządzeń do obróbki drewna,
-doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie produkującej stolarkę drewnianą (okna lub drzwi),
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-umiejętność organizowania pracy i kierowania zespołem ,
-dokładność w wykonywaniu obowiązków zawodowych,
-znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);

Zapewniamy:
-umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego
-wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Producent okien i drzwi drewnianych oraz szyby zespolonych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne